Bilgi için bize ulaşın:

Telefon 0224 242 04 40

E-Posta muhasebe@berkayazilim.com

Neler Yapıyoruz?Güçlü Markalar ve Entegre Stratejiler Üretmeye İnanıyoruz.

bulb 63

Server Kurulumu

Windows Server Kurulumu, Kullanıcıların oluşturulması, Ticari Yazılım gerekliliklerinin sağlanması, Dosya Paylaşımları, Ortak Dosya Yapısı, Klasör Yetkilendirilmesi.

Hizmeti İnceleyin
note code

MS-SQL Kurulumu

Microsoft MS-SQL Veritabanı kurulumu, Ticari Yazılım gerekli yapılandırma ayarlarının yapılması, Backup Planı oluşturulması hizmeti.

Hizmeti İnceleyin
radar

Sistem Format Kurulum

Sistemin Formatlanması, Disk, Ram, Anakart Değişimi, İşletim Sistemi Kurulumu, Yazılım ve Veritabanının yeni Sisteme aktarılması çalışır halde teslim edilmesi.

Hizmeti İnceleyin

Çalışma SürecimizBaşarılı bir çalışma stratejisinin 3 temel unsuruna odaklanıyoruz.

tactic

1. Üretkenlik

Potansiyel müşterilerinizin dikkatini çeken ve sunduğunuz ürün veya hizmetlerle ilgilenmelerini sağlayan özgün yazılımları sizlerle buluşturuyoruz.

crosshair

2. Hedefleme

Çevrimiçi müşterilerinizi bulun, onları web sitenize yönlendirin ve ardından iyi tasarlanmış yeniden hedefleme reklamlarıyla tekrar geri getirin.

algorithm

3. Optimizasyon

Yazılım uzmanlarımız, maksimum yatırım getirisinin elde edildiğinden emin olmak için dönüşüm durumunuzu her aşamada takip eder.

Daha Detaylı Bilgi ve Teklif Almak için Bize Ulaşın

SSSBerka Yazılım Hizmetleri

Aşağıdaki bilgiler, sunduğumuz hizmetler hakkında hala sahip olabileceğiniz tüm soruları yanıtlamanıza yardımcı olabilir. En yaygın Yazılım Hizmetlerinin SSS’lerinin yanıtlarını burada bulabilirsiniz.

Dijital yazılımlar söz konusu olduğunda, cevaplar bizde! Aşağıda, çeşitli kişiler, işletme sahipleri ve pazarlamacılar tarafından sıkça sorulan soruların bir listesi bulunmaktadır. Bu listeyi, müşterilerimiz tarafından bize sıkça sorulan sorular ile çevrimiçi ve sosyal medyada yaygın olarak sorulan sorulardan yola çıkarak derledik.

Şirketinize parlak bir gelecek sağlayan güvene ve şeffaflığa dayalı ortaklıklar kurarak yazılım donanım ve danışmanlık çözümleri geliştirmeyi seviyoruz.

Biz, İşletmelerin; Muhasebe, Finans, Stok Takibi, Üretim ve Satın alma planlaması konularında çözüm üreten Ticari Programları destekleyen Özel Yazılım çözümleri üreten, Ek yazılımlar ve Proje yazılımları konusunda 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.

0224 242 04 40 ve 0533 655 72 40 numaralı telefonlardan veya İletişim sayfamızdan bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

En çok sorulan sorulara verdiğimiz yanıtlar. Bize bir soru sorun

  Sizi Arayalım

  Marka stratejisi bir dilek listesi değildir. Markanızın daha iyi bir versiyonuna giden yolu gösteren bir yol haritası, şirketinizi başarılı bir şekilde markalaştıran bir rehber.

  Ve sizi bilmiyoruz, ama yolculuğa başlamanın zamanının geldiğini düşünüyoruz. Çünkü markanızın çok daha fazlası olabileceğini bildiğiniz zaman kaybedecek zaman yok.

  Markanızı olması gereken her şeye dönüştürmeye hazırsanız, bunu gerçekleştirmek için buradayız. Bir sandalye çekin, iletişime geçin ve marka dönüşümünüzü başlatalım.

  Not: Bilgileriniz, Gizlilik Politikamıza göre kesinlikle gizli tutulmaktadır.


  İşinizi Büyütmeye Hazır mısınız?

  En İyi Yazılım Çözümleriyle Müşterilerimizin Çıkarlarına En İyi Şekilde Hizmet Ediyoruz. Daha Fazlasını Bul

  Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgi veya teklif almak mı istiyorsunuz? Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.