Bilgi için bize ulaşın:

Telefon 0224 242 04 40

E-Posta muhasebe@berkayazilim.com

Yıllık İnovasyon ve Üreticilik
0 +
Geliştirilen Ürün
0 +
Mutlu Müşteri
0 +

Berka Yazılım Donanım & Danışmanlık HakkındaYeni Fikirleri Hayata Geçirme Tutkuyla Hareket Eden Berka Yazılım

Biz, İşletmelerin; Muhasebe, Finans, Stok Takibi, Üretim ve Satın alma planlaması konularında çözüm üreten Ticari Programları destekleyen Özel Yazılım çözümleri üreten, Ek yazılımlar ve Proje yazılımları konusunda 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.

Veri Yedekleme konusunda hızla gelişen teknolojide günümüz ortamında; bulut teknolojisini kullanarak işletmelere güvenli veri yedekleme hizmeti sunmaktayız.

Görüşlerimiz,

İşletmelerin; Muhasebe, Finans yönetimi, Üretim planlama ve yönetimi, Satın alma planlama ve yönetimi konularında çözüm üreten programların, geliştirilmesini özel yazılımlarla sağlamak. Ayrıca Bulut Teknolojisi ile güvenli Veri yedekleme hizmeti sunmak. Müşterilerimize yenilikçi, güvenilir ve çözüm üretebilen yaklaşımlarla kaliteli hizmet sunmaktır.

Amacımız,

Sürekli teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri takip eden, değişimi ilke edinmiş insan kaynağı ve kurumsal yapısı ile; çevresine güven veren, çözüm üreten hizmet işletmesi olmaktır.

Videoyu oynat
En İyi Yazılım Çözümleriyle Müşterilerimizin Çıkarlarına En İyi Şekilde Hizmet Ediyoruz. Hizmetlerimize Göz Atın

İşinizi Büyütmeye Hazır mısınız?

En İyi Yazılım Çözümleriyle Müşterilerimizin Çıkarlarına En İyi Şekilde Hizmet Ediyoruz. Daha Fazlasını Bul

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgi veya teklif almak mı istiyorsunuz? Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.